~ Light Road ~
Özel Güçlerini yansıtmaya ne dersin? O zaman katıl !
~ Light Road ~
Özel Güçlerini yansıtmaya ne dersin? O zaman katıl !
~ Light Road ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Light Road ~

.. Özel Güçlerini ışığa yansıt ..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güzel bir gün

2 posters
YazarMesaj
Hayden G. Angel

Hayden G. Angel

Özel Gücün
Özel Güç: Doku Yenileme

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:09 pm

O dün gördüğüm kızı dünden beri görmek istiyordum.Daha adını bile bilmesemde bana öylesine çekici gelmiştiki sanki ondan uzak duramıyordum.Bütün gün bu anı beklemiştim.Heyecanlı sayılırdım ama o kız herşeye değerdi masanın birine geçip oturdum.Daha önce uzaktan bakışmıştık ama heyecandan içeri bile girememiştim.Şimdi sabah ve içerisi bomboştu.Gücünü sezebiliyordum Düşünce yönetme.

Tanrım kahretsin düşündüğüm her şeyi duyabilirdi.Bi heyecana kapılmıştım ama aynı zamanda bu benim için bir şansta olabilirdi aklımdan sadece "Merhaba yanıma gelebilirmisin"demiştim.Yaptığım şeye bende inanamayarak kafamı salladım.Ama onun o siyah saçlarını tatlı tatlı bakan gözlerini görmeyi her şeyden çok istiyordum.Bir şekilde yanıma gelmesini beklemeye başladım beni duymamışta olabilirdi...
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün
Özel Güç: Düşünce Kontrol

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:14 pm

Dünkü adam ... Yine gelmişti . O gerçekten bana çok farklı görünüyordu . Çok yakışıklıydı ve aklımı başımdan almaya yetiyordu . Bir masaya oturmuştu bu sefer . Ben de kasanın oradaydım ve bakışıyorduk .

Sarı , uzun saçları ve kirli sakalı vardı . Atletik bir vücuda sahipti . Tam hayallerimdeki insan . Kendimi kaybetmiş olmalıydım . Ne kadar da çekici görünüyordu . Ona biraz daha odaklandım ve ne düşündüğünü kontrol etmeye çalıştım . Tanrım , beni yanına çağırıyordu . Dükkanda yalnızca ikimiz vardık . Sabah saatlerinde bar her zaman boş olurdu . Tereddüt içinde ne yaptığımı bilmeyerek ona doğru yürüdüm ve karşısındaki boş sandalyeye oturdum . Bir süre yalnızca bakıştık . Lanet olsun , bu daha ne kadar sürecekti ki ?
Hayden G. Angel

Hayden G. Angel

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:28 pm

Evet gelmiş ve karşıma oturmuştu.Ne kadarda tatlıydı pürüssüz bir yüzü vardı.Gözlerinin içine bakıyordum.İnanamıyordum karşıma gelip gerçekten oturmuştu hemde ne olduğunu hiç sorgulamadan.hemen tanışma işlerine girişmeye çalıştım.

-Imm şey haa Merhaba
deyip gülümsemiştim.Konuşmama devam ettim
-Şeyy adınız nedir? nerede çalışıyorsunuz?
bu nası bi soruydu kendi aptallığıma dayanamayıp kafamı yere eğerek yere karşı aptalmışım gibi baktım.Sonra
-Yani şey ne iş yapıyorsunuz?
gene yapıyordum kafam iyice dağılmıştı aklımda aslında sadece ne kadar güzel gözleri olduğu vardı.
-Neyse sadece adınız ?
diye düzelterek kıkırdadım.

Bir an için onun gülümsemesini gördüm ne kadar güzel gülüyordu.Gerçekten harika bir vücudu vardı.Güzelliği insana kafayı yedirtsede ki bana yedirtmişti konuşamıyordum.Ona dayanmak imkansızdı.Soruma cevap bekledim...
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:34 pm

" Imm , şey haa merhaba " dedi ve gülümsedi . Ben ona öylece bakarken adımı sormuştu . Tam cevap vermeye yeltendiğimde nerede çalıştığımı sormuştu . Ne kadar da şaşkındı . İyice afalladıktan sonra sustu ve düzeltti . " Neyse , sadece adınız ? " Bu lafına gülmemek için kendimi zor tutuyordum . Hafifçe tebessüm ettim . Karşımdakini etkilemeyi biliyordum . Ve hakkımda düşündüklerini bilmem onu rahatsız ediyor olmalıydı . Kesinlikle ...

" Adım Cruella . Ya senin ? " diyebildim . Dudaklarımdan kelimler tane tane dökülüyordu . Ondan ben de etkilenmiştim gerçekten fakat o nerden bilebilirdi ki ...
Hayden G. Angel

Hayden G. Angel

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:49 pm

Adı Cruella ydı.Güzel bir isimdi.Banada kendi adımı sormuştu.oda zor konuşuyor gibiydi.Benim için gülümseme ne kadar çekici olabilirse o şekilde gülümsedim.Gözlerinin tam içine bakıyordum.Bir cevap vermem gerekiyordu ama ağzımı açamıyordum.Sonunda konuşmayı başararak
-Şeyy adım Hayden ama iki ismim var diğeri Genesis istediğinle hitap edebilirsin.
demiştim.Konuşmayı bu kadar uzatmaya gerek varmıydı zaten zor konuşuyordum.

Aklımda sorucak soru arıyordum ama dikktaim dağılıyordu aklımdan geçenler "Tanrım ne kadarda güzel ne soru sorsam.Off şu yüzüne bak" şeklinde oluyordu.Onu sanki daha öncede görmüş gibiydim belki okuldandı .Ama o zaman aynı yaşta olmalıydık.Evet soru buydu.
-Şey seni daha önce görmüş olabilirmiyim?Yaşın ve tam ismin nedir?
diye sordum bu cümleyi söylemek bile zor olmuştu.Her cümleye şey ile başlamak elimde olan bir şey değildi.Gözlerimi ondan alamıyordum.Ama oda gözlerini benden ayırmıyordu.Mutluluk verici...Sorumun cevabını bekledim.
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:59 pm

" Şey seni daha önce görmüş olabilirmiyim?Yaşın ve tam ismin nedir ? " dedi gülümseyerek . Neydi acaba bu resmiyet ? Hep böyle miydi ? Aklını okuyabiliyordum tabii ki . Heyecandan kekelemeleri , değişik cümleleri , şaşkınlıkları ... Bunlar kesinlikle tesadüf değildi , olmamalıydı .

Hayden'in yüzüne baktım . " 20 yaşındayım . Sanırsam ben de seni tanıyor gibiyim . Büyük ihtimalle aynı okulun mezunuyuz . " Evet aklını okuyabiliyor ve onun hakkında herşeyi duyabiliyordum . " Peki , birşeyler içmek istersen ? Barımız ve içkilerimiz hizmetindedir " dedim ve yüzüme şapşal bir gülümseme takındım . Sanırsam , ben de oldukça utangaçtım bu konularda . Ya da ilk kez bu kadar utanıyordum . Yüzüne bakakalmıştım ...

Heyy , bir dakika . Masaya gelmeden öncekiler aklımı karıştırmıştı . Benim zihin okuduğumu nereden biliyordu ? Şaşırmıştım . Nasıl da gücümü sezmişti . Aklımdaki sorular cevaplanmayı bekliyordu ...

" Sen , benim zihin okuduğumu nereden anladın ? " dedim ve cevabını merakla bekliyordum .

Hayden G. Angel

Hayden G. Angel

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 3:13 pm

Cruella "Sen benim zihin okuduğumu nereden anladın" diye sormuştu.Afalladım.Bunu ona söylemelimiydim.İstediğim zaman dev bir kurta dönüştüğümü.Herşeye rağmen hala gülümsüyordum.Evet bunu ona söylemeliydim.Ona karşı dürüst olmalıydım ki zaten aklımı okuyabiliyordu.Kulaklarına doğru yaklaştım ve
-Lütfen sakin ol ben bir kurtadamım
diye fısıldadım.Çoğu kişi kurtadamları dolunayda dönüştğünü ve kontrolsz sanardı ama kurtadamlar istedikleri zaman dev bir kurta dönüşebilen ve kontrolu ellerinde olan insanlardı.Yüzüne bakmaya korkuyordum ama sandalyemle ona iyice yaklaşmıştım.Acaba ne diycekti.

Konuyu değiştirmeye karar verdim.Oda 20 yaşındaydı aynı okulda okuduğumuzu söylemişti.Evet hatırlamıştım.Okuldayken aşık olduğum kız o o muydu gerçekten.Şaşırmıştım o kızı aklımdan hiç çıkaramamıştım.Gülümseyerek sordum
-Cruella Dantes?. Sen sen misin gerçekten?
Kekeliyordum aklımdan hala çok güzel olduğu bir türlü çıkmıyordu onun bunları duyması önemli değildi sonuçta zaten seviyordum.Okuldayken ayrı binalardaydık hiç açılamamıştım ama açılmaya kararlıydım.Hala kurtadam meselesine ne diycek diye merak ediyordum...
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:05 pm

" Lütfen sakın ol , ben bir kurtadamım . "

Hayır , bu gerçek olamazdı . Bunu kabullenemezdim . Hayden'in ve benim aklımdaki düşünceler birbirine karışmıştı o an . Hayden bir kurtadam mıydı ? Bu , bu çok garipti . Onu sevdiğim gerçeğini değiştirir miydi peki ? Hayır , tabiki de değiştiremezdi . O da beni seviyordu , bunu duyabiliyordum .

" Cruella Dantes?. Sen sen misin gerçekten? " dedi ve yüzüme hayretle bakıyordu .

" Evet o benim . " dedim ve duraksadım . Buna neden şaşırmış oalbilirdi ki . Düşüncesine odaklanmaya çalıştım . Beni , beni eskiden de seviyordu . Bunu duymuştum .

" Sende Hayden G. Angel " dedim ve tebessüm ettim . Bu oydu . Evet , Hayden G. Angel . Sanldayesini iyice bana doğru çekmişti . Bir eli masanın üzerindeydi . Ortama hava katmak benim elimdeydi . Kendimi göstermenin zamanı gelmiş olmalıydı . Elimi yavaşça onun elinin üzerine koydum ...
Hayden G. Angel

Hayden G. Angel

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:33 pm

Beni tanıyordu onunla okulda hiç konuşamama rağmen beni tanıyordu.Elini masadaki elimin üstüne koymuştu.Gerçekten heycanlanmıştım.Ama bunu olduğunca belli etmemeye çalıştım.Gene çekici gülümsememle onun elini kavradım ve tekrar gözlerinin içine bakıyordum.Kurtadam olmamla ilgili bir şey dememesi çok ilgincime gitti.Bunu üstüne gitmek istemezdim ama merakıma yenilerek ve hala gülümseyerek
-Kurtadam olmam seni hiç bir şekilde etkilemedi mi?
diye sordum.

Gerçekten çok güzeldi.Gözlerim dudaklarına kaydı.O kusursuz yüzündeki kusursuz dudaklara...İçimden onu öpmek geliyordu ama bu daha ilk konuşmamızdı bunu yapmaya cesaret edemezdim belki ordan ayrılırken olabilirdi gerçi elini elimin üstüne o koymuştu.Benim her zaman cesaretim ön plandadır ama onun karşısında neredeyse hareket edemiyordum.
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:47 pm

Elimi sıkıca kavramıştı ve yine o çekici gülümsemisini takınmıştı .

" Kurtadam olmam seni hiçbir şekilde etkilemedi mi ? " diye sordu . İstediğim gibi düşünebilirdim fakat o beni duyamazdı . Onu kandırırmış gibi de olsun istemezdim . Düşüncelerim gerçekten oldukça olumlu yöndeydi .

" Doğrusu kurtadamlar konusunda az araştırma yapmış değilim . Yalnızca çok sinirliyken ve de istediğin zamanlarda kurta dönüştüğünü ve bana zarar vermeyeceğini biliyorum . " dedim ve konuşmamı iyice toparladım .

" Hayden , ne olduğun önemli değil . Ben senden gerçekten hoşlandım ve söylemene gerek yok senin de benden hoşlandığını biliyorum . " dedim . Bakışlarım üzerindeydi . Ona hayran kalmıştım ...
Hayden G. Angel

Hayden G. Angel

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:59 pm

Kızarmıştım "..söylemene gerek yok senin de benden hoşlandığını biliyorum " demesi beni utandırmıştı ama cümlesinin başı beni çok mutlu etmişti.Benden hoslanmıştı beni seviyordu.Kurt olmam la ilgili söyledikleriyse ayrı hoşuma gitmişti ona zarar vermeyeceğimi biliyordu.Zaten istesemde veremezdim.Güzelliği iyice başımı döndürüyordu.

Kendime dayanamayıp dahada yanına yaklaştım.Aslında düşüncelerimi okuması hoşuma gidiyordu.Hİç bir şeyi kendimi zorlayarak söylemek zorunda değildim.Yüzümle yüzüne iyice yaklaştım.Sağ elimi saçlarına götürdüm ve KOnuşmaya başlarken bende hafiften gözlerimi kapıyor yüzüne daha da yaklaşıyordum.
-O zaman bunuda biliyorsundur.Beni delirtiyorsun.

Gözlerim iyice kapanmıştı burnum burnuna deyiyordu.Nefes alıp verişlerimizi hissedebiliyordum.Kokusu...Kokusu anlatılamaz şekilde güzeldi.Gözlerim kapalı bir şekilde dudaklarına yaklaştım.Yavaşça dudağından bir kere öptüm ve sonrasındaysa öpmeye devam ettim ne diyeceğini bilmiyordum ama kendimi durduramıyordum.
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:10 pm

" Evet , bunu da biliyordum " dedim ve sinsi bir gülümseme takındım .

Hayden'in yüzü yavaşça bana doğru yaklaşıyordu . İyice yanıma yanaşmıştı . Evet , onu duyabiliyordum ... Kokum onu derinden etkilemiş gibi görünüyordu . Gözleri iyice kapanmıştı ve dudaklarımız sonunda birbirine değebilmişti . Dudağımdan sakince bir kere öpmüştü ve daha sonra tekrar , tekrar ve tekrar ...

Bu gerçekten hoşuma gitmişti . Beni istemesi ... Onu çok sevdiğimi hissediyordum . Bir yandan düşüncelerini okumaya çalışıyordum ustaca , bir yandan da onunla öpüşüyordum . Elleri saçlarımdaydı . Ben , ellerimi onun sırtında gezdiriyordum . Bu gerçekkten çok güzeldi . Sandalyelerimiz karşılıklı duruyordu . Yüzyüzeydik bir bakımdan . Düşüncelerinde benim hakkımda çok olumlu şeyler vardı . Evet , duyuyordum . Ve bu duyduklarım beni ona daha da çok bağlıyordu . Onu seviyordum ...
Hayden G. Angel

Hayden G. Angel

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:31 pm

Dudaklarımı ondan uzaklaştırmak istemiyordum.Hatta hep orda kalmalarını istiyordum.Belki ölene kadar...Ama bunu yapmam gerekiyordu.Bir an için ondan uzaklaştım.Gözlerinin içine bakıyordum.Elleri sırtımdan belime inmişti.Ellerini vücudumda hissetmek bile beni mutlu ediyordu.Ellerimi saçlarından aşaıı yavaşça sırtında sürükleyerek beline indirdim bu işlemi yaparken kendimi tutamayıp onu öpme isteği uyanıyordu içimde.Belinden tutarak sandalyesiyle birlikte kendime çektim.Bunu yapmak hiç zor olmamıştı. Kurtadam olmanın faydalarından biri de buydu aşırı güç.

Gözlerinin içine bakıp gülümseyerek aklımdan "senin özel gücünü ben biliyorum.Benim özel gücüm ise doku yenileme.Asla yara almıyorum.Yararlı bir güç ama seninki kadar değil."
diye geçirdim.Kimsenin beni duymaması sadece onun bunları duyması beni hem mutlu ediyor hem eğlendiriyordu.Sonra gene aklımdan istemsiz olarak "Tanrım çok güzelsin" diye geçirdim.Onu düşünmeden edemiyordum.Kurt adam olduğum bile aklımdan çıkmıştı sadece o... Sadece o vardı aklımda sanki bir zehir gibi bütün beynime yayılmıştı.
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:48 pm

" Senin özel gücünü ben biliyorum . Benim özel gücüm ise doku yenileme . Asla yara almıyorum . Yararlı bir güç ama seninki kadar değil . " diye geçiriyordu içinden . Ve bunu bilerek yaptığını anlıyordum . Çok güçlü olduğunu biliyordum o bir kurtadamdı . Beni sandalyeyle birlikte kendine doğru çekiyordu . İyice yakınlaşmıştık . Dudaklarımı ondan yavaşça uzaklaştırdım .

" Lanet olsun ben senin gibi içimden konuşamıyorum ki " dedim ve gülümsedim . Tekrar dudaklarına yapışmıştım . İçinden sürekli ne kadar güzel olduğumu geçiriyordu . Bunu isteyerek mi yapıyordu , bunu bilemiyordum . Ellerimi omuzlarına götürdüm ve dudaklarım hala dudaklarındaydı ...
Hayden G. Angel

Hayden G. Angel

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:17 pm

" Lanet olsun ben senin gibi içimden konuşamıyorum ki " diyerek beni dudaklarımdan öpmeye başlamıştı.Onun bir öpücüğü bana dünyaları veriyordu.Beni tek endişelendiren oydu hava kararıyordu ve müşteriler gelmeye başlamıştı.Onun işini asla tehlikeye atmak istemezdim ama aynı zamanda hep onunla kalmak istiyordum bunun için.Yüzümü biraz çektim ve kendime gayanamayarak baş parmağımı dudaklarından başlayarak çenesine doğru sürükledim.

-Hava kararıyor müşteriler gelmeye başladı.İşine dönmen gerek ama biliyorsunki seni yanlız bırakmak istemiyorum bu günlük seninle çalışmama ne dersin seni asla bırakmak istemiyorum.
Baş parmağım hala çenesindeydi.Hala beni çıldırtıyordu.Bize bakan müşteriler umurumda değildi.Ama bir an neden baktıklarını düşünerek durumumuza bir baktım.Fark etmeden Cruella yı kucağıma kadar çekmiştim.Sol elim belinde sağ elim ise baş barmağım yüzünden onun yüzünde sayılırdı.

Sonunda istemedende olsa sağ elimi çektim ve beline koydum şimdi cevabını bekliyordum...
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün

Güzel bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Güzel bir gün   Güzel bir gün I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 7:13 pm

" Hava kararıyor müşteriler gelmeye başladı.İşine dönmen gerek ama biliyorsunki seni yanlız bırakmak istemiyorum bu günlük seninle çalışmama ne dersin seni asla bırakmak istemiyorum. " demişti Hayden . Ne diyeceğimi bilemiyordum .

" Peki " dedim istemeyerek ve Hayden'in kucağında olduğumu farkettim . Utanmıştım . Yavaşça olduğum yerden kalktım . Hayden hala oturuyordu . Eğildim ve dudağına küçük bir öpücük kondurdum .

" Hadi bakalım , durma . " dedim ve gülümsedim . " Müşteriler bekletilmez değil mi ? "

Sandalyeleri düzenlemeye koyuldum ...

Out : Başlık kilitlenmiştir .

Güzel bir gün
1 sayfadaki 1 sayfası