~ Light Road ~
Özel Güçlerini yansıtmaya ne dersin? O zaman katıl !
~ Light Road ~
Özel Güçlerini yansıtmaya ne dersin? O zaman katıl !
~ Light Road ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Light Road ~

.. Özel Güçlerini ışığa yansıt ..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bar Bölümü '

2 posters
YazarMesaj
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün
Özel Güç: Düşünce Kontrol

Bar Bölümü ' Empty
MesajKonu: Bar Bölümü '   Bar Bölümü ' I_icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 1:26 pm

Dükkan kapısının tam karşısında bulunan bar kısmı dükkanın en dikkat çekici yeridir . Dükkandan çok ayrı olarak bar tarafında güzel bir ışıklandırma yapılmıştır . Mor ve tonlarında ışıklar bar tarafındaki yerlerin beyaz olmasına rağmen renkli gözükmesini sağlamıştır . Işıklar yanıp sönerek bara ayrı bir hava katmıştır .

Barın üzerinde uzundan kısaya doğru içki şişeleri sıralanmıştır . Barın tam önündeki yüksek sandalyeler de beyazdır . Birbirine uzak tam 5 adet sandalye mevcuttur .

' RP İn '
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün

Bar Bölümü ' Empty
MesajKonu: Geri: Bar Bölümü '   Bar Bölümü ' I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 2:11 am

Yine yorucu bir gün ...

Evet bundan şikayetçi olmuyordum fakat gerçekten ciddi anlamda yorulduğumu söyleyebilirdim . Gece olunca bar tıklım tıklım oluyordu . İnsan taşacak gibiydi kapıdan dışarı bir nevi . Eğlenebileceğim tek iş de buydu bir yandan . İşimi severek yapıyordum ve verilen siparişleri , istekleri hemen yerine getirebiliyordum . Hızlıydı elim ...

Birden dün olanlar aklıma takılmıştı . Hayden ... Gerçekten muhteşem biriydi . Sabah buraya gelmişti ve ilk günden tahmin edilmeyecek şeyler yaşanmıştı aramızda . Normal değildi fakat oldukça mutluydum , rahatsız olmuyordum durumdan . Onu düşünmek gerçekten güzeldi ve yaşadıklarımız , o az bir zamana sığdırdıklarımız aklımdan bir an bile olsa çıkmıyordu ...

Düşüncelere dalmışken bir müşteri yanıma gelmişti . Bir an irkilmiştim sanki . Hemen isteklerini sordum ve bara doğru gittim . Gerçekten de çok yorucuydu . Fakat oturmamam gerekiyordu . Biraz daha sabır diyerek müşterinin istediği içkiyi hazırladım . Masasına doğru ilerledim ...
Hayden G. Angel

Hayden G. Angel

Özel Gücün
Özel Güç: Doku Yenileme

Bar Bölümü ' Empty
MesajKonu: Geri: Bar Bölümü '   Bar Bölümü ' I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 2:23 am

Koşuyordum tüm yaptığım sadece buydu koşuyordum...Olan olaylardan sonra direkt olarak Rq-Rt ye doğru koşuyordum.Cruella aklımdan hiç çıkmıyordu.Ya ona bir şey olmuşsa... Ben onu aklımdan bile çıkartamazken ona bir şey olmuşsa kafayı yerdim.Sonunda Rq-Rt ye yaklaşmıştım. İçerisi tıklım tıklım doluydu kokusunu almaya çalışıyordum ama ter kokusu bütün burnumu sarmıştı.

İçeri girdim Kapıyı açtığım anda farkettim o güzel kokuyu bunca ter kokusu içinde harika bir koku vardı insana sanki kendini cennete hissettirebilecek bir koku.Bu kokuyu alırken gözlerimin kapandığını fark etmemiştim ve gözlerimi anında açarak kokunun geldiği yöne baktım.Oradaydı Cruella m çalışıyordu.Ona doğru koştum ve sarıldım.Bir elimle saçlarını okşuyordum ve
-Tanrıya şükür iyisin,iyisin.
diyordum.Sustum ve iyice sarılarak Cruellayı bıraktım.O iyi olduğu için çok mutluydum sanki hayat geri gelmişti.

Cruella nın gözlerinin içine baktım ve gülümsedim.Aklıma kokusunun da kendisi kadar güzel olduğu gelmişti.Bu kadar insanın içerisinde o bir melek gibiydi...
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün

Bar Bölümü ' Empty
MesajKonu: Geri: Bar Bölümü '   Bar Bölümü ' I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 12:39 pm

Siparişi verdikten sonra bara yöneldim . Tam o anda ne olduğunu anlayamadan Hayden gelmişti . Büyük bir heyecanla bana sarılmıştı . Bunu gerçekten anlayamamıştım . Ne oluyordu ?

" Tanrım , çok şükür iyisin , iyisin " demişti . Ne olduğunu yavaş yavaş anlamaya başlamıştım . Yakın zamanda gerçekleşen olaylar onu tedirgin ediyordu . Beni ettiği gibi ...

Beni iyice bir sıktıktan sonra sarılmayı bırakmıştı . Gerçekten beni düşünmesi çok hoştu . Düşüncelerini kontrol edebiliyorum . Biraz rahatlamısını sağladım . Çünkü ikimizde bu şekilde davranmamalıydık . Onu iyice sakinleştirmiştim . Hayden'ın beni bu kadar sevmesinin nedeni de buydu zaten . Onu iyi hissettiriyordum benim yanımdayken ...

Bir an için kendimi kaybetmiştim . Savaşlar gerçekten beni de derinden etkilemişti . Korkum duygularımı esir almış ve ağlamaya başlamıştım . Bu olamazdı , tam bir şapşaldım . Hayden karşımda bana hayretle bakıyordu . Kollarımı boynuna doladım ve dudağımdan kelimeler dökülüyordu ...

" Endişeliyim , Hayden . Hem de çok ... "
Hayden G. Angel

Hayden G. Angel

Özel Gücün
Özel Güç: Doku Yenileme

Bar Bölümü ' Empty
MesajKonu: Geri: Bar Bölümü '   Bar Bölümü ' I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 7:57 pm

Cruella iyiydi tek düşünebildiğim bu ona gülümsüyordum bütün olanlara rağmen oda hala işini yapıyordu.Bana bakarak
-Endişeliyim, Hayden Hemde çok...
demişti.Evet herkes gibi oda endişeliydi.Rahatlaması için ona yaklaştım ve dudağından bir kez öptüm gözlerine bakıp ona glümseyerek
-Bende endişeliyim Cruella ama bunu helletmeye çalışacağız senin endişelenip kendine zarar vermeni istemiyorum buna dayanamam bu benim işim bunu biliyorsun.
demiştim.

Gerçektende ona bir şey olmasını kaldıramazdım şimdi yaptığı gibi işine devam etmeliydi.Onun yanına geldiğimden beri kendimi aşırı rahatlamış hissediyordum.Onun kokusu, gözleri, burnu,dudağı sanki muhteşemlik ötesiydi.Onun yanına geldiğimde dikkatim tamamen ona çevriliyor ve mutlu oluyordum.Sonsuza kadar onun yanında kalmak isteyebilirdim.Hala gözlerinin içine bakmış gülümsüyordum bir ayndan ne diyeceğini merak ediyor bir yandan ise onun hayata nasıl bir hediye olduğunu düşünüyordum...
Cruella Anthea Dantes

Cruella Anthea Dantes

Özel Gücün

Bar Bölümü ' Empty
MesajKonu: Geri: Bar Bölümü '   Bar Bölümü ' I_icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 4:56 pm

" Hadi artık , dükkan doldu . Hey , bana yardım etmelisin aşkım ! " dedim ve yüzüme bir tebessüm takındım . Hayden'in dudağına küçük bir öpücük kondurduktan sonra hızla masalara sipariş vermeye başladım . Bar bölümüne geldiğimde barın arka tarafındaki ışıklardan birine açtım ve dans pistini izlemeye koyuldum . Gece oluyordu . Herkes dansa kalkmalıydı değil mi ? Burası bir eğlence yeriydi nasılsa .

Dans pistinin ışıklandırmasını gerçekten hoş buluyordum . Çok canlıydı ve insana hareketlilik veriyordu . Hayden ise karşımda duruyordu . Onu gerçekten seviyordum . İşlerim bittikten sonra belki biz de dans edebilirdik . Keşke buranın sahibi değil de müşterisi olarak gelseydim ...

Bar Bölümü '
1 sayfadaki 1 sayfası